Foto in kostuum & Diner op Zee

Foto in kostuum & Diner op Zee
Informatie.
Van 15 tot 200 pers
uur
Deel met een vriend
Download als PDF

87,50
p.p. incl BTW


Foto in kostuum & Diner op Zee

Combineer een foto in Volendams kostuum met een diner op een authentiek zeilschip.

Foto in Volendamse klederdracht

Een foto in klederdracht? Die mag natuurlijk niet ontbreken tijdens je dagje of weekendje Volendam. Bij aankomst in de fotostudio kan het verkleedfeestje direct beginnen. Het omkleden zorgt voor veel vrolijke taferelen. Want zeg nou zelf: Hoe vaak zie je een familielid, vriend of collega in Volendamse klederdracht? Als iedereen een kostuum aan heeft en klompen draagt bepaalt de fotograaf de opstelling. Zo komen jullie er allemaal leuk op te staan. Bij het opstellen krijg je ook nog een paar verrassende voorwerpen in de hand gedrukt. Denk hierbij aan een mand met vis, een ronde kaas of een koffiemolen. Zie je het al voor je?  Per groep ontvang je een grote foto en elke deelnemer ontvangt een kleine foto. Inclusief USB of QR code met alle foto’s.

Gouwzee Diner

Stap aan boord van één van onze prachtige authentieke schepen. De kapitein en zijn bemanning heet jullie van harte welkom aan boord. De enthousiaste bemanning serveert voor alle deelnemers een drankje naar keuze. Proost! Als alle deelnemers aanwezig zijn, is het tijd voor vertrek. De kapitein vaart langzaam de haven uit. Vervolgens stuurt de kapitein het schip richting Monnickendam. Monnickendam is een klein stadje aan de Gouwzee met één van de grootste binnenhavens van Nederland. Bij aankomst in de haven van Monnickendam gaan jullie van boord en wandelen naar een eetcafé direct aan de haven. Het is tijd voor een smakelijk voorgerecht. Dit gerecht bestaat uit een keuze van twee soorten soep met vers brood. Na het voorgerecht wandelen jullie terug naar het schip. Het is tijd voor een boottocht naar het voormalig eiland Marken. Onderweg genieten jullie van het prachtige uitzicht op de voormalige Zuiderzee en andere schepen. Natuurlijk mag hierbij een lekkere borrel niet ontbreken. Bij aankomst in de haven van Marken gaan jullie weer van boord. Het is nu tijd voor een heerlijk hoofdgerecht. Hierbij heb je keuze uit een vlees-, vis- of vegetarisch gerecht. Vanuit het restaurant heb je een prachtig uitzicht over de oude vissershaven van Marken. Na het hoofdgerecht stapt iedereen weer aan boord voor het laatste deel van de boottocht. De kapitein stuurt zijn schip de haven van Marken uit richting de altijd bruisende haven van Volendam. Bij aankomst in deze wereldberoemde haven neemt de kapitein afscheid van jullie. Jullie gaan nog niet naar huis. Het is tijd voor een voortreffelijk dessert in een eetcafé op de Volendamse dijk. Hierbij heb je keuze uit twee heerlijke desserts met een kopje koffie of thee. Natuurlijk praten jullie nog even na  over de indrukwekkende boottocht langs de havens van Monnickendam, Marken en Volendam en het smaakvolle driegangendiner.

Het Gouwzee Diner is geschikt als bedrijfsuitje, personeelsuitje of teamuitje.

Uitbreidingsmogelijkheden:

  • DJ aan boord
  • Drankenarrangement
  • Hapjes aan boord
  • Optreden Volendamse zangeres of Hollandse zanger

Combineer het Gouwzee Diner

Het Gouwzee Diner combineer je prima met een rondleiding, puzzeltocht of foto in Volendams kostuum.

Met onze aanpak wordt organiseren een makkie

Volendam Events is als eerste evenementenbureau van Volendam en duizenden begeleide bezoekers over de afgelopen jaren een betrouwbare specialist. Door onze ervaring hebben we de organisatie van een uniek dagje Volendam terug weten te brengen tot enkele muisklikken. Omdat onze klanten dat gebrek aan poespas altijd zeer weten te waarderen, zetten we het verloop van een boeking hier graag volledig en transparant op een rijtje:

1. Kies een uitje

Kies een uitje dat bij het gezelschap past. Je vindt in het menu bij 'alle uitjes' al onze mogelijkheden ingedeeld in categorieën.

2. Vraag een offerte aan of reserveer direct

Bij een offerte-aanvraag ontvang je per e-mail binnen 24 uur een offerte met prijs per persoon. Bij groepen vanaf 20 personen kom je in aanmerking voor groepskorting. Vul je gegevens in en verstuur de aanvraag met één muisklik. Je kunt bovendien aangeven of je elementen wilt weglaten of toevoegen bij 'bijzonderheden'.

Bij een reservering ontvang je per e-mail binnen 24 uur de reservering, de uitnodiging en een routebeschrijving. Je komt dan direct uit bij stap 4.

Ook bieden we de mogelijkheid zelf een arrangement samen te stellen. Maak hiervoor gebruik van ons maatwerk-formulier.

3. Offerte bevestigen

Bij akkoord bevestig je de offerte weer eenvoudig met één muisklik terug. Mocht u bij nader inzien nog een verandering aan het programma willen doen, is dat geen punt. Je geeft de verandering aan in de gemailde offerte en stuurt deze terug voor aanpassing. Je ontvangt dan weer snel een nieuwe offerte per e-mail.

4.We zien naar jullie uit

Wij sturen u een uitnodiging met routebeschrijving. Omdat er zich altijd onvoorziene omstandigheden kunnen voordoen, kun je het definitieve aantal deelnemers nog tot twee weken voor aanvang van het evenement wijzigen.

5. Betaling (per bank vooraf of contant op de dag zelf)

Bij betaling per bank ontvang je vier weken van tevoren een factuur. De betaling dient uiterlijk twee weken van tevoren te zijn voldaan. Bij contante betaling neem je het bedrag mee op dag zelf en betaal je het totaalbedrag bij aankomst aan de begeleider. In overleg is het mogelijk om op een andere wijze te betalen.

6. Volendam beleven

Het is zover! We hebben alles tot in de puntjes geregeld. We staan te popelen om je te ontvangen en persoonlijk te begeleiden. Volendam wacht op jullie. Tot gauw!

Judith 08-08-2020

We hebben een super dag gehad. Bedankt voor de organisatie.

Hans Bezembinder 04-07-2020

We hebben een topuitje gehad

Ella van der Nat 29-07-2021

Een en al complimenten. Was goed geregeld en de speluitleg ook prima. Heeft op ons verzoek nog een engelstalige versie opgehaald en extra kinderformulieren. Zeker voor herhaling vatbaar.

Vriendengroep Wals 26-09-2020

We hebben het heel erg leuk en gezellig gehad, het is voor ons allemaal een top weekend geweest. We zullen het aan iedereen door vertellen dat jullie het reuze goed hebben georganiseerd.

Vanessa de Wilde 18-09-2020

Bedankt voor de organisatie van ons zeer geslaagde personeelsfeest in Volendam. Wij hebben een super leuke dag gehad. Jullie hadden het TOP georganiseerd. Bedankt!

Karina Hovestad 30-11-2019

Wat een fijne snelle service! Iedereen is zo vriendelijk. Volendam is een dorp om trots op te zijn. Het straalt ook zeker gastvrijheid uit! Wij komen weer een keertje terug.

Ally Petitjean 02-10-2022

We hebben een heerlijke dag gehad iedereen vond het leuk. We hebben aan dit programma nog een bezoek Marken toegevoegd. Komen zeker nog een keer. Als je mailt of belt krijg je gelijk antwoord. Heel vriendelijk. Top!!!!

Vriendengroep uit Vinkel 09-11-2019

Beste Ramon en Vanessa, Wij vonden het een super weekend in Volendam. Nogmaals bedankt voor de gastvrijheid. Groeten de vriendengroep uit Vinkel (NB)

Chantalle Cuijpers 04-07-2020

Super dag gehad bedankt hiervoor!

K Dekker Bouw & Infra 30-07-2021

Mooie dag gehad en we hebben ons prima vermaakt. Bedankt.

Wij werken ook voor.

Bekijk onze bedrijfsvideo.

Klanten referenties.

Cremers 08-08-2020

We hebben alleen maar positieve reacties gehad van iedereen dus hebben we een top dag gehad door jullie organisatie! Bij deze super bedankt voor de geweldige dag. Vriendelijke groet, Erwin Cremers.

Ina van Beelen 07-12-2022

Een hele leuke dag gehad. Dank jullie wel.

Irene Smal 17-07-2021

Het hele gebeuren was fantastisch, voor iedereen een dikke pluim. We voelde ons erg welkom, werden overal vriendelijk geholpen en bediend.

Esmeralda Levering 27-08-2016

Perfecte gezellige dag

Douglas 26-09-2020

Ik vond het ontzettend fijn om met jullie samen te werken!! Ik raad iedereen jullie aan. Ondanks grote groep en chaotische meiden bleven jullie vriendelijk, netjes en vooral wat mij aantrok zo makkelijk! Niets was teveel of te moeilijk. We hebben een hele top dag gehad en zeker door het weer ook. Nogmaals bedankt voor al jullie inzet! Liefs Kim en Tamara Douglas.

Corenso 10-09-2021

Het was prima georganiseerd. Wij hebben een leuke avond gehad.

Esther Veerman 18-07-2020

Superleuk!

Frans van Andel 23-03-2019

Zeer leuke middag/avond gehad. Eigenlijk niks op aan te merken Veel gelachen lekker gegeten kortom een zeer geslaagd personeelsuitje.

Fonny Smink 26-11-2022

Wat hebben wij een geweldige middag/ avond gehad! Eerst de inburgeringscursus in Volendamse klederdracht. Hilarisch, wat een bekijks en wat een foto's zijn er van ons genomen. Daarna een heerlijke buffet en na het eten een pubquiz en kroegentocht! Super georganiseerd door Volendam Events. En niet te vergeten superleuke begeleiding! Onze vriendin werd 50 en hebben dit voor haar georganiseerd! Een uitje om nooit meer te vergeten! Bedankt!!

Mevrouw Van Beest 14-09-2019

We hebben enorm genoten en hebben ervaren dat Volendam meer is dan alleen maar de dijk. Zal zeker Volendamevents aanbevelen als ik hoor dat iemand met een groep Volendam wil bezoeken. Groetjes en nogmaals bedankt.